Tylko urlop może Cię uratować! Sztuka odpoczywania dla prawników.

Praca prawnika to ciągła presja, walka z czasem, oczekiwaniami klientów i deadlinami. Kończysz jeden temat, pojawia się drugi. Odpoczynek ciągle odkładasz na później, a nawet gdy jedziesz na urlop, zamiast się relaksować, sprawdzasz maile, social media, a Twoja głowa ciągle pracuje.

Znasz to, prawda?

Podczas najbliższego Legal Room Meeting podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami na temat skutecznego odpoczynku, relaksu i resetowania głowy. 

 • Jaka jest najlepsza forma odpoczynku dla prawnika?
 • Wyjazd na własną rękę, zakup w biurze podróży, a może urlop w domu?
 • Czy sport / aktywny wypoczynek rzeczywiście jest dla każdego?
 • Jak zorganizować pracę kancelarii podczas Twojej nieobecności?
 • Jak dać sobie prawo do bycia nieobecnym? 
 • Czy świat rzeczywiście się bez Ciebie zawali?

Zapisz się na Legal Room Meeting, który odbędzie się we wtorek, 08.06.2021 r. o godz. 10:00 i porozmawiajmy wspólnie o tym, jak skutecznie odpoczywać, żeby móc pracować wydajniej i być na co dzień bardziej efektywnym.

Zapisanie się oznacza zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, produktach i usługach związanych z projektem LEGAL ROOM. Szczegóły w polityce prywatności.

Nie chcesz dołączać do listy mailingowej? Napisz do nas maila, a nieodpłatnie udostępnimy Ci dostęp do naszego szkolenia bez udzielania zgody marketingowej.

Zapisując się na to wydarzenie otrzymasz dodatkowo:

 1. E-BOOK z naszego mini-kursu “Prawnik jest dla klienta, czyli UX w branży prawnej” do którego zapisało się ponad 1000 prawników!
 2. PDF – 9 pytań, które warto zadać klientowi,
 3. PDF – 10 pomysłów na artykuł blogowy,
 4. PDF – 5 pomysłów na post na LinkedIn,
 5. PDF – Jak przygotować harmonogram sprzedaży dla produktu elektronicznego,
 6. XLS – Kalkulator umożliwiający wyliczenie Twojej realnej stawki godzinowej od gościa naszego podcastu Katarzyny Solgi.

Poznaj opinie o Legal Room